Відкриття нового магазину

27 вересня — надзвичайний день у мережі «Ковбас Маркет» – відкрито ще один магазин! Адреса нової «смачної крамнички» – м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 7а.

З нагоди відкриття нового магазину наші гості мали можливість взяти участь у розіграші корисних подарунків: мікрохвильової печі, мультиварки та продуктового кошика із різноманітними смаколиками від мережі «Ковбас Маркет». Приємні знижки та цікаві цінові пропозиції, подарунки, весела музика та завзятий ведучий доповнювали святковий настрій наших гостей цього дня.

Магазини мережі «Ковбас Маркет» – це особливий простір смаку, де кожен може придбати ковбасні вироби, сири та молочну продукцію на будь-який смак та бюджет. Покупці, які завітали до магазину мережі можуть бути впевненні, що знайдуть якісні продукти, які будуть відповідати їх смаковим вподобанням та фінансовим можливостям. Персонал мережі дбайливо відбирає продуктову лінійку товару. У процесі формування асортименту враховуються потреби та побажання наших покупців. Ми співпрацюємо з багатьма постачальниками, серед яких тільки найкращі у своїй галузі. Постійне відновлення асортименту, нагляд за якістю продуктів, що продаються, професійні продавці – консультанти – все це вигідно виділяє «Ковбас Маркет» серед інших мереж цього формату.

Для наших гостей в магазинах мережі діють вигідні акційні пропозиції. Кожні два тижні у нас знижено ціни на деякі товари з нашого асортименту. Також постійно діють пропозиції, що дають змогу покупцям заздалегідь спланувати покупки та внаслідок цього заощаджувати на них.

Так, для пенсіонерів кожної середи до 12:00 діє акція «День пенсіонера», згідно з якою люди похилого віку мають можливість купувати якісну продукцію зі знижкою 10%. Акція розповсюджується на всі товари, окрім акційних. Для того, щоб придбати продукцію зі знижкою, покупцю достатньо усього лише надати своє пенсійне посвідчення.

Вам треба підготуватись до робочого тижня і зробити покупки? З нами це вигідно і приємно. За умовами акції «Щасливі години» кожної неділі до 12:00 Ви можете придбати всю продукцію, окрім акційної, зі знижкою 7%.

Ви любите поласувати смачним сиром? Тоді нам є чим Вас пригостити – кожного четверга у «Ковбас Маркет» настає «Сирний день». Цього дня Ви маєте можливість купувати Ваш улюблений сир із 10% знижкою!

Ми пильно та із задоволенням працюємо над своєю справою, бо мріємо стати містом для Ваших щоденних покупок, куди би Вам було зручно і приємно повертатись знову і знов!

Завітайте та переконайтесь – з «Ковбас Маркет» завжди вигідно і смачно!

До зустрічі у родинному магазині!