Прості правила захисту від коронавірусу

Дотримуйтесь правил гігієни.

Слід ретельно мити руки. Це просте, але дуже важливе правило, є надзвичайно ефективним, оскільки гаряча вода з милом дійсно вбиває вірус. Медики радять мити руки не менше 20 секунд. Також для обробки рук слід використовувати антисептик, до складу якого входить мінімум 60% спирту.

Крім цього, потрібно приділити належну увагу своїм мобільним телефонам. Лікарі рекомендують регулярно очищати смартфон тканиною з мікрофібри або проспиртовані серветками.

Дотримуйтесь дистанції в громадських місцях.

Експерти радять триматися від людей на відстані мінімум 1 метр, особливо якщо у них є симптоми ГРВІ (нежить, кашель, температура).

Намагайтеся не чіпати руками очі, рот і ніс.

На ваших руках можуть бути частинки вірусу і є ймовірність перенести його в організм.

Більш ретельно проводьте домашнє прибирання.

Мийте побутові поверхні дому із застосуванням дезінфікуючих засобів, що містять хлор або 75% -й етанол, оцтову кислоту або хлороформ. Також слід регулярно робити провітрювання.

Використовуйте маски.

Відомо, що використання одноразових медичних масок знижує ризик захворювання на вірусні інфекції, які передаються повітряно-крапельним шляхом (при кашлі, чханні). Важливо зазначити, що маску необхідно міняти декілька разів на день.

Звертайтеся за медичною допомогою, якщо це необхідно.

При підвищенні температури, появі кашлю або болях в м’язах слід звернутися в медичний заклад, оскільки як ці симптоми можуть бути викликані респіраторною інфекцією або іншим серйозним захворюванням. Якщо нещодавно ви відвідували країни, де зареєстровані випадки масових захворювань коронавірусів, або тісно спілкувалися з кимось, у кого після приїзду з цих країн спостерігаються симптоми респіраторного захворювання, повідомте про це працівнику.

Будьте здорові!

 

Читайте також: Ковбас Маркет впровадив додаткові заходи у зв’язку з оголошенням карантину