Мама, я блогер

Ваша дитина ні хвилини не може без смартфона? Знімає все і всіх, а особливо свої кулінарні подвиги? Ми за розвиток творчого потенціалу, і готові його заохочувати. Даруємо маленьким блогерам відеокамеру, смартфон і набори блогера.

Ковбас Маркет оголошує МЕГА конкурс до Дня захисту дітей. Швидше розкажіть своїм дітлахам, хрещеникам, онукам, і знімайте смачне відео!

Щоб перемогти:

  1. Запишіть відеоролик, на якому дитина готує бутерброд.
  2. Хронометраж відео – до 1 хвилини.
  3. Розмістіть відео на своїй сторінці в Facebook або Instagram з хештегами #ковбасблогер та #ковбасмаркет.
  4. Поставте «Подобається» сторінці @kovbasmarketua (для Facebook).

4.1 Підпишіться на сторінку @kovbasmarket (для Instagram).

Обов’язкові умови:

До участі у конкурсі приймаються відеороботи дітей у віці до 15 років включно.

Розміщувати відео Ви можете в Facebook або Instagram (лише у одній соціальній мережі). Для того щоб ми побачили конкурсні роботи, Ваша сторінка повинна бути відкрита. Всі умови будуть перевірятися. Нагадуємо, що накрутка лайків заборонена. Розіграш буде проводитися серед всіх робіт, розміщених в Facebook і Instagram.

Відеороботи можна розміщувати з 27.05 по 09.06.2019 р.

Подарунки:

  1. Номінація “Відео-лайк” – 1 Action-камера (за найбільшу кількість Ваших лайків). Збирати лайки можна до 16.06.2019 включно.
  2. Номінація “Оригінальна подача” – 1 смартфон. Переможця визначить одна з найяскравіших учасниць першого сезону шоу «МастерШеф Діти» – Настя Ворона з Дніпра.
  3. Номінація “Щасливе відео” – 3 «Набори блогера 4в1 для смартфона» будуть розіграні випадковим чином за допомогою сервісу Random.org.

Всі переможці будуть оголошені 18.06.2019 р.

Знімайте і вигравайте з Ковбас Маркет ?