Як розвантажити організм після свят?

Свята минули, а це значить що саме час подбати про свій організм!

Оптимальним часом на відновлення сил фахівці вважають тиждень. За сім днів можливо з легкістю позбавитися зайвої рідини у організми, дати відпочити травневій системі, а також допомогти вивести зайві токсини.

Отже, перелік порад по днях, як досягти максимального успіху у розвантаженні:

У перший день можна їсти будь-які продукти в довільній кількості, за бажанням, але все це повинно бути несолоним. При цьому варто випивати не менше півтора літра рідини.

У другий день їж несолону їжу, але доведеться додати ще одне обмеження: виключити з раціону прості вуглеводи (мед, цукор, цукерки, варення, інші солодощі), пити півтора літра рідини.

Третій день є розвантажувальний білковий день, протягом якого треба харчуватися 4-5 разів невеликими порціями стравами з нежирного м’яса, сиру, риби, птиці. Не забороняється додати 200 грамів свіжих овочів. Сіль і цукор виключаються.

Для четвертого дня підходять рекомендації другого дня.

П’ятий день повинен бути фруктово-овочевим: на 5 прийомів потрібно розділити півтора кілограма варених, сирих, запечених овочів і фруктів – на ваш вибір. Сіль і цукор також виключаються.

У шостий день п’ють не менше півтора літрів рідини без цукру. Причому, дозволена лише слабо мінералізована вода, відвар сухофруктів, свіжий сік, чай, відвар шипшини, кава.

У сьомий день використовуються рекомендації для другого дня. Після цього розвантажувального тижня поступово можна перейти до звичного режиму харчування.

Ось так просто можна привести до ладу своє тіло після свят і підготувати до наступних. А якщо залучити до цього процесу всю родину – справа піде ще краще та веселіше!

Піклуйтесь про своє здоров’я разом з Ковбас Маркет!