5 корисних властивостей сиру!

З тих пір як матуся змушувала Вас в дитинстві їсти сир, мало що змінилося: продукт, як і раніше такий же корисний, і смачний. На думку фахівців, він входить в топ-10 найбільш важливих продуктів на столі людини. А ось чому сир повинен бути у Вашому раціоні:

 

  1. Прискорює метаболізм.

Білки, особливо казеїн, відносяться до живильних речовин, які повільно переробляються організмом. Якщо порівнювати з іншими поживними речовинами, то для засвоєння білків потрібно більше калорій – в результаті прискорюється метаболізм, і ви швидше скидаєте вагу. Таким чином, якщо завести звичку перекушувати сиром з вечора, вам буде простіше скинути зайві кілограми.

  1. Зміцнює м’язи і зуби.

Дуже вагома причина почати їсти сир щодня – те, що він покращує фізичну форму. Сир стимулює ріст м’язової маси, зміцнює м’язовий корсет і кістки. Також за словами експертів, з сиру можна отримати 28% добової норми кальцію, завдяки якому стають міцнішими кістки і зуби.

  1. Знімає стрес.

Вживання сиру сприяє синтезу “гормону радості” серотоніну з амінокислоти триптофану. Як джерело холіну сир покращує стан нервової системи і функціонування мозку – його регулярна присутність в раціоні допомагає краще спати, менше нервувати та легше переносити буденні стреси.

  1. Стабілізує цукор в крові.

Ще одна суттєва причина вживати сир щодня. Особливо при діабеті другого типу і при підвищеному ризику його розвитку. Жирність не повинна перевищувати 1,5%.

  1. Захищає від гіпертонії.

За рахунок вмісту магнію сир позитивно впливає на серцево-судинну систему – його вживання допомагає тримати артеріальний тиск під контролем і бути краще захищеними від тромбів.

 

Їжте сир в будь-який час – це відмінна ідея як для сніданку, так і для вечері ❤